موسسه خیریه شفابخش یزد

(شماره ثبت: 542)

ارائه خدمات رایگان پزشکی، پرستاری، توانبخشی، مراقبتی و... به بیماران صعب العلاج به ویژه بیماران سرطانی با استفاده از کادر پزشکی، پرستاری مجرب و آموزش دیده
شماره موسسه خیریه یزد
تماس با موسسه 035-36283400
آدرس خیریه در یزد
یزد ، خیابان چمران، کوچه شهید
دایی، بن بست سوم ، پلاک 18
موسسه خیریه شفابخش

حمایت

ما در موسسه خیریه شفابخش می اندیشیم که هیچ بیمار مبتلا به سرطان در ایران نباید تنها به دلیل مشکلات مالی و نبود امکانات دست از مبارزه با بیماری خود بردارد و تسلیم این درد گردد. لذا کلیه شخصیت های حقیقی و حقوقی می‌توانند علاوه بر یاری رساندن به بیماران در مسیر دستیابی به اهداف انسان دوستانه، با کمک های خود از دیگر اثرات مثبت انجام مسئولیت اجتماعی بهره‌مند شوند.

ثبت نام همیار

شما عزیزان می‌توانید با انجام فعالیت‌های داوطلبانه در انواع سمت‌های پزشک، پرستار، مددکار و... با عنوان همیار در موسسه خیریه شفابخش، نجات بخش زندگی بیماران باشید. شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر فرم ثبت نام را مشاهده کنید.


حمایت مالی و اهدای هدایا و...

بودجه موسسه از طریق جمع آوری هدایا، اعانات، قبول وصیت، وقف، حبس، حق عضویت و سایر فعالیت های قانونی و مجاز تامین می شود. درآمد هزینه های موسسه در دفاتر قانونی ثبت و شرح بیلان آن در پایان هر سال مالی به مراجع ذیربط ارائه خواهد شد.

ارائه خدمات درمانی به بیماران صعب العلاج و سرطانی بدون حمایت‌های شما ممکن نیست. شما می‌توانید در زمینه های پرداخت نقدی، واریز آنلاین، هدایا، اعانات، قبول وصیت، وقف، حبس، حق عضویت و سایر فعالیت های قانونی و مجاز و... حامی بیماران باشید.

واریز به حساب

شماره کارت: 3784 - 0011 - 6370 - 5894

شماره حساب: 303297311

شماره شبا: IR540130100000000303297311

شفافیت مالی: هرانسان نیکوکارحق دارد از زمان ارائه کمک های مالی تا زمان رسیدن آن کمک به دست نیازمندان واقعی، در جریان زیر تمامی فعالیت های انجام شده قرار بگیرد و مستقیما بر تمامی امور نظارت داشته باشد، لذا مهم ترین اصل یک موسسه خیریه موفق و پایدار، شفافیت مالی اعم از واریز و برداشت ها می باشد کلیه خیرین حق دارند جزئیات اجرایی و مالی هر کمک انسان دوستانه را از مسئولان موسسه تقاضا نمایند و در مقابل مسئولین اجرایی موسسه بایستی کلیه اطلاعات موجود را به شرط حفظ حریم خصوصی در اختیار متقاضیان قرار دهد.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه شفابخش می باشد

طراحی سایت توسط شرکت نرم افزاری رایکانت