موسسه خیریه شفابخش یزد

(شماره ثبت: 542)

ارائه خدمات رایگان پزشکی، پرستاری، توانبخشی، مراقبتی و... به بیماران صعب العلاج به ویژه بیماران سرطانی با استفاده از کادر پزشکی، پرستاری مجرب و آموزش دیده
شماره موسسه خیریه یزد
تماس با موسسه 035-36283400
آدرس خیریه در یزد
یزد ، خیابان چمران، کوچه شهید
دایی، بن بست سوم ، پلاک 18
موسسه خیریه شفابخش

درباره ما

موسسه خیریه شفابخش یزد به منظور حمایت از بیماران صعب العلاج *و تلاش در جهت حل مشکلات این بیماران از سال 1385 و با شماره ثبت 542 در قالب یک موسسه غیر سیاسی ، غیر انتفاعی و غیر دولتی توسط جمعی از پزشکان و شخصیت های خوشنام و خیر استان تاسیس و فعالیت خود را آغاز نمود . این موسسه از آغاز تاکنون سعی نموده است با جلب حمایت نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی و همچنین مردم خیر و نیکوکار و نیک اندیش استان و با پشتوانه علمی و و تخصصی کادر حوزه پزشکی و نظام سلامت فعالیت های متنوعی را طراحی و به اجرا درآورد. طی سال های اخیر و با توجه به ضرورت و اولویت ، ارائه خدمات رایگان پزشکی و پرستاری و مراقبت در منزل بیماران سرطانی بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

* منظور از بیماران صعب العلاج بیمارانی هستند که علیرغم درمان های اولیه ، دچار نارسایی در یک ارگان حیاتی بدن شده و نیاز به درمان های ویژه مانند پرتو درمانی ، شیمی درمانی ، دیالیز ، پیوند اعضاء ، ... داشته ، اغلب محتاج مراقبت پزشکی در منزل بوده و بعلت عوارض و تبعات متعدد بیماری ، در تامین امکانات و هزینه های درمان با مشکل روبرو شده اند.


اهداف : هدف اصلی موسسه همانگونه که در اساسنامه نیز قید شده است حمایت بهداشتی ، درمانی ، فرهنگی ، آموزشی ، رفاهی و اجتماعی از بیماران صعب العلاج می باشد که دسترسی لازم و کافی به امکانات مراقبتی ندارند . در کنار این هدف که در حوزه پیشگیری سطح سوم قرار می گیرد ، فعالیت های آموزشی و اطلاع رسانی در راستای ترویج سبک زندگی سالم و همچنین غربالگری و تشخیص زودرس بیماری های عمده غیرواگیرو از جمله سرطان ها بعنوان پیشگیری اولیه و ثانویه جزو اهداف مهم موسسه می باشند .


رویکردها و سیاست ها :


اهم فعالیت ها :


اهداف علمی موسسه:

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه خیریه شفابخش می باشد

طراحی سایت توسط شرکت نرم افزاری رایکانت